• Fener Mah. 1967 Sok. No 6/12 Muratpaşa /ANTALYA
  • 0 (537) 547-3041
Hakkımızda

Hakkımızda

LOTUS Kişisel Gelişim ve Koçluk Akademisi NLP, koçluk (yaşam koçluğu, kilo koçluğu, kurumsal değişim koçluğu, aile koçluğu, yönetici koçluğu, satış koçluğu, spor koçluğu, ilişki koçluğu, takım koçluğu, doğrudan satış koçluğu, kobi koçluğu, eğitim koçluğu, öğrenci koçluğu, sınav koçluğu...), trans, kuantum, diksiyon,güzel ve etkili konuşma, REİKİ, ACCESS BARS, AİLE DİZİLİMİ, BİOENERJİ, iletişim ve kişilik analizleri, NEFES çalışmaları gibi birçok alanda ULUSLARARASI MTI (Mind Training Institute) tarafından Uluslararası sertifikasyonla bireysel ve kurumsal eğitimler veren  kişisel gelişim kurumudur. 12 kişilik profesyonel kadrosuyla bir çok kişiye eğitim vermektedir.
  

LOTUS Kişisel Gelişim ve Koçluk Akademisi 'Her birey özeldir ve farklıdır. İnsanın özündeki potansiyeli açığa çıkarması onun yaşam amacıdır.' vizyonuyla seminer, worksop, atölye çalışmaları ile en kaliteli ve en geniş kapsamlı kişisel gelişim programları sunmaktadır. 
Kalıcı memnuniyet sağlamak adına, tüm iş birliğinde bulunulan kişilerde değişen ve gelişen gereksinimlerin proaktif bir biçimde karşılanmasını sağlamaktır.

Hakkımızda